JODIS® Tekutý -biologicky aktívny jód pre podporu zdravia vašej štítnej žľazy!

Čoraz viac ľudí sa nás pýta, či je možné  JODISOM® liečiť štítnu žľazu a pri  jeho užívaní možné vysadiť tablety na jej podporu?

Na začiatok treba povedať že nie je celkom správne porovnávať liek s doplnkom stravy. Avšak v mnohých prípadoch nám práve vhodný výživový doplnok môže doslova zachrániť život. 

Poďme sa spolu pozrieť  aké majú  skúsenosti pacienti s poruchami štítnej žlazy s našim prípravkom a aké sú jednoznačné výhody tejto voľby.

JODIS® 300ml (doplnok výživy)

Jód je najdôležitejší stopový prvok pre správne fungovanie štítnej žľazy. Aktívne prispieva k udržaniu rovnováhy hormonálnych procesov.
Dávkovanie: 1 čajová lyžička (4 ml) denne. Zloženie: zlúčeniny prírodného jódu: jodid draselný, jodid sodný, jodičňan draselný, jodičňan sodný
17,90 Eur s DPH

Pýtate sa: Je JODIS®určený pre mňa?

 • Zvažujem nahradiť liekovú formu na podporu štítnej žľazy doplnkom stravy
 • Chcem podporiť správnu tvorbu hormónov štítnej žľazy
 • Chcem prispieť k správnemu fungovaniu štítnej žľazy
 • Chcem napomôcť lepším metabolickým procesom v tele
 • Chcem zastaviť vypadávanie vlasov v súvislosti s nesprávne fungujúcou štítnou žľazou
 • Chcem byť menej unavený, lepšie a vitálnejšie  sa cítiť   
 •  Chcem obmedziť svoje úzkostné stavy a lepšie sa vyspať
 • Chcem upraviť svoju hmotnosť, ktorá je stále nad mieru vysoká, pretože sa mi pomaly spaľujú tuky.                              

  Pokiaľ ste odpovedali na jeden z vyššie uvedených bodov ÁNO, ste u nás správne a my Vám s čímkoľvek radi poradíme.                                 

Skúsenosti s prípravkom JODIS®

„Jodis mi pomohol v boji s veľmi ťažkým ochorením štítnej žľazy.*
doc. Ing. Vladimír Hiadlovský, PhDrektor Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici
Dobrý deň. Chcem sa podeliť a odporučiť pacientom, ktorí sa liečia na štitnu žľazu, prípravok JODIS. Mám dlhé roky, asi 15, zniženú funkciu štitnej žľazy, pribrala som asi 20 kg, vystriedala som viacero lekárov, ktorí mi dávali euthyrox,l-thyroxin. Po užití najnižšej dávky 0,25 som bola veľmi nervózna, ospalá, depresívna. Tí, ktorí mate s tým skúseností, viete o čom píšem. Proste nemohla som ani cítiť tie hormóny. Tak som si našla JODIS, ktorý mi poradili pacientky, ktoré na tom boli tak isto ako ja. Mali pravdu. Citím sa ako znovuzrodená, mám viac energie, depresívne nálady pominuli, aj schudla som, no myslím si, že JODIS je zázrak. Keď som si ho objednala cez telefón, bola som milo prekvapená, akí ústretový a milý personál je tam. Vypočujú vás, poradia, a hlavne sa mi páči, že nie sú im pacienti ľahostajní. Snažia sa vám pomôcť, ešte aj zatelefonujú, ako sa cítim, keď to užívam. To sa málokedy stáva v dnešnej dobe. Chcem sa veľmi pekne poďakovať tejto spoločnosti, že také niečo vynašla, aby nám pomohla. S pozdravom a úctou G. Dolacká.*
Gabriela DolackáHlavná účtovníčka vo výrobnom podniku
Dlhé roky som bola pacientkou na endokrinológii v Banskej Bystrici. Brala som lieky na štítnu žľazu s veľkými problémami. Potom sa dozvedela o prípravku JODIS , vysadila som roky predpisované lieky na dopĺňanie jódu a odvtedy mi odzneli všetky vedľajšie účinky. Lepšie sa mi aj konzumuje, tým, že nič neprehĺtam, len ho pridávam do ranného čaju.
Anna Ondrejkovábývalá predsedkyňa Senior klubu Kremnička:
Počas tehotenstva som prestala užívať lieky na štítnu žľazu, z ktorých som sa často potila , zvracala, trpela som nespavosťou. a ešte pred otehotnením aj poruchami menštruačného cyklu. Lieky som nahradila Jodisom, ktorý užívam už niekoľko rokov. Všetko, čo ma zaťažovalo postupne odznelo a cítim sa dlhodobo fajn."
Andrea KmecováUčiteľka v materskej škole
Na základe dlhodobého pozorovania a najmä svojej vlastnej skúsenosti Jodis® odporúčam všetkým svojim cvičencom ktorí chcú chudnúť, no napriek hodinám odmakaných vo fitku sa im to nedarí. Bez správneho fungovania hormonálnej regulácie a funknčných metabolických procesov je to v podstate nemožné, preto je nevyhnutné zabezpečiť najprv dostatočné množstvo jódu pre každý organizmus. Prípravok JODIS je výnimočný v tom, že nemá žiadne vedľajšie účinky a de facto neexistuje aby sa ním niekto preddávkoval.“*
Peter KollárikHlavný tréner najväčšieho regionálneho fit centra
Jodis užívali na zlepšenie športového výkonu aj naši olympijskí reprezentanti a olympijská víťazka z kanadského Vancouvru. "Jodis ®jednoznačne pomáha s koncentráciou potrebnou na dosiahnutie fyzického výkonu.“*
Anastasia Kuzminováolympijská víťazka Vancouver 2010

JODIS® 300 ml (doplnok výživy)

 • Jedinečný jódový prípravok svetovým patentom naviazaný na vodu
 • Biologicky aktívny jód - telo si vezme koľko potrebuje, využije kde potrebuje, ostatné vylúči z tela von, aby zabezpečil podporu zdravia štítnej žľazy  a jej správne fungovanie
 • JODIS® je jediný jódový produkt odporúčaný Slovenskou endokrinologickou spoločnosťou
 • Nie je možné sa ním preddávkovať
 • Prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žlazy
 • Môže pomôcť pri ochoreniach štítnej žlazy ako napríklad  struma alebo znížená funkcia štítnej žľazy (hypotyreóza)*
 • Pomáha pri správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy
 • Pomáha k správnemu fungovaniu nervového systému
 • Pomáha chrániť Vašu štítnu žlazu pred vonkajšími vplyvmi ako napr. škodlivé typy žiarenia
 • Prispieva k rovnováhe všetkých metabolických a hormonálnych procesov vo vašom tele.

Jednoznačné výhody tejto voľby:

 • VEĽMI ľahko vstrebateľný jód patentom naviazaný na vodu

Svetovým patentom naviazaný na vodu. Neobsahuje žiadne iné prvky, to znamená, že konečný užívateľ naozaj na mieru a svoju potrebu dostane do organizmu, len to čo potrebuje - jód. Mnoho iných prípravkov obsahuje neprimerane vysokú koncentráciu jódu a zároveň množstvo ďalších minerálov, ktoré pre organizmus postrádajúci práve jód, nie sú potrebné. 

 • Porovnanie s liekmi na štítnu žľazu

Čo sa týka faktov ohľadom liekov- každý jeden liek môže vyvolávať veľmi nepríjmené situácie súvisiace priamo s vedľajšími účinkami. Spomedzi našich spokojných zákazníkov, ktorí prestali užívať lieky na štítnu žľazu a nahradili ho našim doplnkom stravy, sledujeme u nich najčastejšie odstránené poruchy spánku, odstránenie nadmrného potenia, odstránenie hnačiek a zvracania, odstránenie chronickej únavy a porúch menštruačného cyklu. 

 • Nemá špecifickú chuť

Veľkou výhodou prípravku JODIS® je to, že ho nemusíte prijímať ani v tabletách, ani v olejových zmesiach- nie každému zrovna tieto formy vyhovujú. S tým súvisí ďalšia zrejmá výhoda, a to najmä pokiaľ sa jedná o starších pacientov s poruchami štítnej žlazy s ďalšími priduženými ochoreniami, napríklad obezitou, srdcovocievnym ochorením, alebo cukrovkou. 

 • Jednoducho sa dávkuje

1 čajová lyžička- zabezpečí 80 mikrogramov - žiadne prehlátanie tabliet

 • Neexistuje predávkovanie

Nepotrebné množstvo, ktoré si môže organizmus vyhodnotiť ako prebytočné, sa jednoducho vylúči močom. To znamená , že nemôže dôjsť k predávkovaniu. Z tohto dôvodu ho odporúča aj Slovenská endokrinologická spoločnosť.

Časté otázky:

 • Môžem užívať JODIS®, keď som tehotná alebo kojím?

ÁNO môžete. Jeho užívanie je priam doporučené počas tehotentsva a kojenia, pretože vtedy žena potrebuje ešte zvýšiť príjem jódu. JODIS® pre tehotné a kojace ženy odporúča aj Slovenská endokrinologoická Spoločnosť. 

 • Môžem užívať JODIS® keď sa liečim na štítnu žľazu?

Pokiaľ sa liečite na zníženú funkciu štítnej žľazy, užívanie  prípravku JODIS® je vhodné, doporučené Slovenskou endokrinologickou spoločnosťou.  Pokiaľ trpíte na hyperfunkciu štítnej žľazy, konzultujte u svojho endokrinológa.

 • Môžu užívať JODIS® deti?

ÁNO, bez problémov. JODIS® má chuť obyčajnej vody, preto je veľmi obľúbeným výživovým doplnkom a nie je možné sa ním preddávkovať.

 • Môžem sa prípravkom JODIS® preddávkovať? 

NIE, predávkovanie nikomu nehrozí. Tým, že je jód patentovo naviazaný na vodu, nepotrebné množtsvo organizmus vylúči. 

 • Ako dlho mi vydrží jedno balenie? 

Balenie vydrží pri užívaní jednej čajovej lyžičky denne 80 dní  🙂 

 • Ako sa JODIS® skladuje?

Po otvorení je vhodné ho držať v chladničke. 

*Zdravotné vyjadrenia na tejto stránke poskytujú iba informatívny charakter vychádzajúci z klinických štúdií. Konkrétne výsledky sa nezaručujú a výsledky sa môžu u každého líšiť. Tieto produkty neslúžia na liečenie alebo prevenciu chorôb.  Výživový doplnok konzultujte so svojim lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. 

KONTAKT: EnviroVital s.r.o. Pod Stráňou 41, Banská Bystica 97409, tel. +421 905 480987

  Obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov | Kontakt